BioBizz Trypack Hydro

Kód: 1247
Neohodnoceno
Značka: BioBizz
899 Kč

Zvýhodněná sada hnojiv a přísad pro 100% bio hydroponické pěstování rostlin. BioBizz Try-Pack obsahuje 250ml lahvičky Top-Max, Bio-Heaven, Root-Juice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioBizz Hydro Pack je základní organická sada produktů optimalizovaná pro pěstování v hydroponických systémech. Samozřejmě, že všechny produkty v cenově zvýhodněném setu jsou použitelné i pro jiné pěstební metody (hlína, kokos).

Balení BioBizz Try Pack Hydro obsahuje:

250ml BioBizz Root Juice
Kořenový stimulátor BioBizz Root Juice obsahuje směs extraktu z mořských řas a fulvických i huminových kyselin. Stimuluje příjem živin, podporuje kořenový rozvoj a zároveň posiluje rostlinnou imunitu. Je kompatibilní s pěstováním rostlin v hlíně, kokosu i hydru.

250ml BioBizz Top Max
Organický stimulátor BioBizz Top-Max je určen pro období květu. Zvětšuje květy, zvyšuje příjem živin, plody jsou sladší a chutnější.

250ml BioBizz Bio Heaven
Všestranný stimulátor BioBizz Bio Heaven je vhodný pro celou dobu růstové i květové fáze. Obsahuje účinné biostimulanty, hlavně aminokyseliny, získané přírodní fermentací a hydrolýzou. Ty podporují kvalitní strukturu, rychlý příjem živin a hlavně přirozené metabolické procesy v rostlině.

Všechny uvedené přípravky můžete bez problémů používat v automatické závlaze. Sada BioBizz Trypack Hydro je vhodná pro všechny typy pěstebních médií. Zálivku tvořenou organickými hnojivy spotřebujte do 24 hodin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení