BioBizz Trypack Hydro

Kód: 1247
Neohodnoceno
Značka: BioBizz
899 Kč

Zvýhodněná sada hnojiv a přísad pro 100% bio hydroponické pěstování rostlin. BioBizz Try-Pack obsahuje 250ml lahvičky Top-Max, Bio-Heaven, Root-Juice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioBizz Hydro Pack je základní organická sada produktů optimalizovaná pro pěstování v hydroponických systémech. Samozřejmě, že všechny produkty v cenově zvýhodněném setu jsou použitelné i pro jiné pěstební metody (hlína, kokos).

Balení BioBizz Try Pack Hydro obsahuje:

250ml BioBizz Root Juice
Kořenový stimulátor BioBizz Root Juice obsahuje směs extraktu z mořských řas a fulvických i huminových kyselin. Stimuluje příjem živin, podporuje kořenový rozvoj a zároveň posiluje rostlinnou imunitu. Je kompatibilní s pěstováním rostlin v hlíně, kokosu i hydru.

250ml BioBizz Top Max
Organický stimulátor BioBizz Top-Max je určen pro období květu. Zvětšuje květy, zvyšuje příjem živin, plody jsou sladší a chutnější.

250ml BioBizz Bio Heaven
Všestranný stimulátor BioBizz Bio Heaven je vhodný pro celou dobu růstové i květové fáze. Obsahuje účinné biostimulanty, hlavně aminokyseliny, získané přírodní fermentací a hydrolýzou. Ty podporují kvalitní strukturu, rychlý příjem živin a hlavně přirozené metabolické procesy v rostlině.

Všechny uvedené přípravky můžete bez problémů používat v automatické závlaze. Sada BioBizz Trypack Hydro je vhodná pro všechny typy pěstebních médií. Zálivku tvořenou organickými hnojivy spotřebujte do 24 hodin.