Canna Terra Profesional 50 l

Kód: CTP50
1 hodnocení
Značka: CANNA
339 Kč 6,78 Kč / 1 l

Zemina Canna Terra Professional obsahuje kvalitní mix černé a granulované rašeliny, perlitu a směs podpůrných organických látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro rostliny, které potřebují ke svému životu hlínu bohatou na dusík, je Canna Terra Professional  na bázi rašeliny přesně to pravé. Kromě vysoce kvalitní černé a granulované rašeliny, obsahuje tento půdní mix také perlit nebo kůru stromů. Perlit zvyšuje vzdušnost zeminy, kůra má dezinfekční účinky. Kůra společně s rašeliníkem a dalšími složkami mají přímý pozitivní vliv na zdravý rozvoj kořenového systému, tvorbu silných stonků a skvělé výsledky.

Zemina Canna Terra Professional má komplexní systém voda/vzduch a tak se hodí do všech pěstebních nádob a většiny zavlažovacích systémů. Nejlepších výsledků dosahuje při kombinaci s dalšími produkty firmy Canna. Obecně platí, čím větší nádoba, tím stabilnější kořenové prostředí. Vzdušnost a odvodnění zajistí tenká vrstva keramzitu. Za normálních podmínek, odpaří rychle rostoucí rostliny přibližně 4-6 litrů vlhkosti denně na m2. Půdní substrát Canna Terra Professional je 100% recyklovatelný, neobsahuje škodlivé viry nebo půdní choroby. Skladujte v chladu a suchu, nevystavujte teplotám nižším jak 4°.

Doplňkové parametry

Kategorie: Půda a mixy (Plagron, BioBizz, Canna)
Hmotnost: 16 kg