Green House Powder Feeding Bio Grow

Kód: GHPFBG125
1 hodnocení
od 380 Kč

Zvolte variantu

Navrženo speciálně pro vegetativní růstovou fázi u všech rostlin. Powder Feeding Bio Grow je nutné přimíchat do substrátu.

Detailní informace

obsah: 125 g
| GHPFBG125
380 Kč
obsah: 500 g
| GHPFBG500
1 030 Kč
obsah: 1 kg
| GHPFBG1000
1 625 Kč
obsah: 2,5 kg
| GHPFBG2500
3 315 Kč

Detailní popis produktu

BioGrow je „ ALL – IN – ONE“ bio hnojivo v práškové formě, vytvořené speciálně pro vegetativní růstovou fázi všech rostlin.

Všechny esenciální živiny jsou zprostředkovány přírodními minerály a organickými surovinami. BioGrow je vhodný pro biologické zemědělství. Přírodní minerály jsou rostlinám okamžitě dostupné a organické živiny jsou uvolňovány pomalu a postupně, poté co jsou rozloženy mikroorganismy v půdě. Prospěšné houby a bakterie v BioGrow zlepšují mikrobiální aktivitu v substrátu za pomoci přidání složek, které produkují humus.

* Tento proces závisí na stavu zeminy (např. vlhkost, teplota, hodnota pH, mikrobiální aktivita,rozklad organické hmoty atd.)

JAK HO POUŽÍVAT: BioGrow je nutné přimíchat do substrátu. Může být použito v zemině, kokosu a podobných substrátech. Může být smícháno se substrátem v době přesazení nebo přidáno později jako hnojení (vmícháno do vrchní vrstvy zeminy). Živiny poté budou uvolňovány konstantně po dobu 8 týdnů.

Pokud je růstová fáze kratší než 8 týdnů nebo je substrát předhnojen, dávka by měla být snížena. Použijte poloviční dávkování pro sazenice a mladé rostliny (do 2-3 týdnů stáří).

Pokud je růstová fáze delší než 8 týdnů, je potřebný také druhý způsob hnojení (vmícháním nebo posypem do vrchní vrstvy zeminy). DÁVKOVÁNÍ: Vegetativní růst: 3 g na litr substrátu Mateční rostliny: 2-3 g na litr substrátu každé dva měsíce (vmícháním nebo posypem na vrchní vrstvu zeminy).

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení