Green House Powder Feeding Bio Grow

Kód: GHPFBG125
1 hodnocení
od 380 Kč

Zvolte variantu

Navrženo speciálně pro vegetativní růstovou fázi u všech rostlin. Powder Feeding Bio Grow je nutné přimíchat do substrátu.

Detailní informace

obsah: 125 g
| GHPFBG125
380 Kč
obsah: 500 g
| GHPFBG500
1 030 Kč
obsah: 1 kg
| GHPFBG1000
1 625 Kč
obsah: 2,5 kg
| GHPFBG2500
3 315 Kč

Detailní popis produktu

BioGrow je „ ALL – IN – ONE“ bio hnojivo v práškové formě, vytvořené speciálně pro vegetativní růstovou fázi všech rostlin.

Všechny esenciální živiny jsou zprostředkovány přírodními minerály a organickými surovinami. BioGrow je vhodný pro biologické zemědělství. Přírodní minerály jsou rostlinám okamžitě dostupné a organické živiny jsou uvolňovány pomalu a postupně, poté co jsou rozloženy mikroorganismy v půdě. Prospěšné houby a bakterie v BioGrow zlepšují mikrobiální aktivitu v substrátu za pomoci přidání složek, které produkují humus.

* Tento proces závisí na stavu zeminy (např. vlhkost, teplota, hodnota pH, mikrobiální aktivita,rozklad organické hmoty atd.)

JAK HO POUŽÍVAT: BioGrow je nutné přimíchat do substrátu. Může být použito v zemině, kokosu a podobných substrátech. Může být smícháno se substrátem v době přesazení nebo přidáno později jako hnojení (vmícháno do vrchní vrstvy zeminy). Živiny poté budou uvolňovány konstantně po dobu 8 týdnů.

Pokud je růstová fáze kratší než 8 týdnů nebo je substrát předhnojen, dávka by měla být snížena. Použijte poloviční dávkování pro sazenice a mladé rostliny (do 2-3 týdnů stáří).

Pokud je růstová fáze delší než 8 týdnů, je potřebný také druhý způsob hnojení (vmícháním nebo posypem do vrchní vrstvy zeminy). DÁVKOVÁNÍ: Vegetativní růst: 3 g na litr substrátu Mateční rostliny: 2-3 g na litr substrátu každé dva měsíce (vmícháním nebo posypem na vrchní vrstvu zeminy).