CANNA CANNABOOST Accelerator

Kód: 1217/250
Neohodnoceno
Značka: CANNA
od 679 Kč

Zvolte variantu

CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. To je zásadní, protože příjem živin, rychlost vývoje květů a plodů jsou závislé na vitalitě a výkonu metabolismu. CANNABOOST je vyvinut speciálně pro rostliny s krátkým životním cyklem a dokáže zvýšit výnos až o 22 %!

Detailní informace

objem: 250 ml
| 1217/250
679 Kč
objem: 1 l
| 1217/1 L
1 689 Kč
objem: 5 l
| 1217/5 L
7 299 Kč
objem: 10 l
| 1217/10
13 599 Kč

Detailní popis produktu

CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. To je zásadní, protože příjem živin, rychlost vývoje květů a plodů jsou závislé na vitalitě a výkonu metabolismu. CANNABOOST je vyvinut speciálně pro rostliny s krátkým životním cyklem a dokáže zvýšit výnos až o 22 %!

CANNABOOST je výsledkem intenzivního výzkumu a testů při komerčním pěstování. Výzkum je jedním ze základních pilířů úspěchu firmy CANNA. Díky tomu nikdy nezavádíme na trh nové produkty, dokud si nejsme naprosto jistí jejich účinností.

Přečtěte si o výzkumu a výsledcích testování.

Jak CANNABOOST zlepší vaše pěstování?

Většina stimulátorů a boosterů na trhu jsou jen směsicí základních živin, zejména fosforu, draslíku a stopových prvků. Zatímco opravdové boostery, jako CANNABOOST fakticky stimulují fotosyntézu a rostlinný metabolismus. Výsledkem je zdravá, bujně plodící rostlina s výjimečnou kvalitou úrody.

Bohatší úroda

CANNABOOST stimuluje rozvoj nově nasazených květů, které jsou pak při sklizni těžší, než obvykle. Není to ale jen o kvantitě! CANNABOOST zajistí také lepší vůni a chuť vaší úrody, protože vitální rostliny produkují více aromatických látek a cukrů.

Pro všechna pěstební média

CANNABOOST je univerzální květový stimulátor – lze jej použít pro libovolný způsob pěstování a kombinovat jej se všemi hnojivy bez obav. Nejlepší výsledky ale můžete čekat při použití CANNABOOST s hnojivy a substráty CANNA, protože celý sortiment vyvíjíme a testujeme pro dokonalou synergii.

Kromě živného roztoku můžete CANNABOOST použít jako postřik na listy. Výhodou je okamžité vstřebávání do zelených částí rostliny a rychlejší efekt.

Tip: Pro ekologické “bio” pěstování můžete použít BioBOOST z naší řady organických hnojiv BIOCANNA.

Ještě bohatší úroda při použití PK 13/14

CANNABOOST není hnojivo, ale účinná přísada podporující fotosyntézu. Díky tomu se plody zvětšují rychleji.

Dostupnost základních živin je přitom samozřejmě zásadní. Proto doporučujeme společně s CANNABOOST přidávat také PK 13/14 v souladu s dávkovacími tabulkami – pouze během krátkého období ve fázi květu. Extra porce fosforu a draslíku poskytuje dostatek stavebních látek, které rostlina stimulovaná přípravkem CANNABOOST dokáže efektivně využít pro tvorby překypujících květenství.

Lepší dozrávání a silná imunita

CANNABOOST obsahuje květové stimulátory pro bujné dozrávání do plného potenciálu. Rostlinné regulátory přitom ovlivňují energii a imunitu rostliny. Pouze zdravá, vitální rostlina se umí bránit patogenům a škůdcům. Kdykoliv jsou rostliny oslabené, problémy a nemoci číhají za dveřmi, aby zasáhly vaši vytouženou úrodu.

Intenzivní vůně a chuť

CANNABOOST vám zaručí nejen vyšší výnos, ale také výjimečnou vůni a chuť. Dobrá úroda přece už není jen o kvantitě. Kvalita a chuť hrají stále důležitější roli.

Posílení metabolismu a fotosyntézy (a tedy i vývoje rostliny) umožní vyšší produkci cukrů a zvýší koncentraci vonných terpenů. A to je zkrátka v konečné úrodě dobře poznat!

Tímto produktem opět reprezentujeme naše motto:
Quality proves itself! / Kvalita mluví sama za sebe!

 

Jak používat CANNABOOST Accelerator

  • Láhev před použitím protřepejte
  • Použijte ředění 1:500 (20 ml na 10 litrů vody) od chvíle, kdy se začnou objevovat květy
  • Pro maximální tvorbu květů můžete použít ředění 1:250 (40 ml na 10 litrů vody)
  • Nemíchejte CANNABOOST s produkty, které obsahují peroxid vodíku (H202)
  • Spotřebujte namíchaný roztok do 4 dnů
  • CANNABOOST lze použít pro ruční zalévání, kapénkovou závlahu, nebo jako listovou výživu
  • CANNABOOST funguje nejlépe spolu s produkty CANNA, ale můžete jej použít i s jinými hnojivy

Skladování, bezpečnost a další informace

  • Skladujte v uzavřeném obalu v temnu a chraňte před mrazem
  • Uchovávejte mimo dosah dětí
  • Láhev je vyrobena z polyethylenu (neobsahuje PVC ani kadmium) a je recyklovatelná

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení