CANNA CANNABOOST Accelerator

Kód: 1217/250
Neohodnoceno
Značka: CANNA
od 699 Kč

Zvolte variantu

CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. To je zásadní, protože příjem živin, rychlost vývoje květů a plodů jsou závislé na vitalitě a výkonu metabolismu. CANNABOOST je vyvinut speciálně pro rostliny s krátkým životním cyklem a dokáže zvýšit výnos až o 22 %!

Detailní informace

objem: 250 ml
| 1217/250
699 Kč
objem: 1 l
| 1217/1 L
1 749 Kč
objem: 5 l
| 1217/5 L
7 569 Kč

Detailní popis produktu

CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. To je zásadní, protože příjem živin, rychlost vývoje květů a plodů jsou závislé na vitalitě a výkonu metabolismu. CANNABOOST je vyvinut speciálně pro rostliny s krátkým životním cyklem a dokáže zvýšit výnos až o 22 %!

CANNABOOST je výsledkem intenzivního výzkumu a testů při komerčním pěstování. Výzkum je jedním ze základních pilířů úspěchu firmy CANNA. Díky tomu nikdy nezavádíme na trh nové produkty, dokud si nejsme naprosto jistí jejich účinností.

Přečtěte si o výzkumu a výsledcích testování.

Jak CANNABOOST zlepší vaše pěstování?

Většina stimulátorů a boosterů na trhu jsou jen směsicí základních živin, zejména fosforu, draslíku a stopových prvků. Zatímco opravdové boostery, jako CANNABOOST fakticky stimulují fotosyntézu a rostlinný metabolismus. Výsledkem je zdravá, bujně plodící rostlina s výjimečnou kvalitou úrody.

Bohatší úroda

CANNABOOST stimuluje rozvoj nově nasazených květů, které jsou pak při sklizni těžší, než obvykle. Není to ale jen o kvantitě! CANNABOOST zajistí také lepší vůni a chuť vaší úrody, protože vitální rostliny produkují více aromatických látek a cukrů.

Pro všechna pěstební média

CANNABOOST je univerzální květový stimulátor – lze jej použít pro libovolný způsob pěstování a kombinovat jej se všemi hnojivy bez obav. Nejlepší výsledky ale můžete čekat při použití CANNABOOST s hnojivy a substráty CANNA, protože celý sortiment vyvíjíme a testujeme pro dokonalou synergii.

Kromě živného roztoku můžete CANNABOOST použít jako postřik na listy. Výhodou je okamžité vstřebávání do zelených částí rostliny a rychlejší efekt.

Tip: Pro ekologické “bio” pěstování můžete použít BioBOOST z naší řady organických hnojiv BIOCANNA.

Ještě bohatší úroda při použití PK 13/14

CANNABOOST není hnojivo, ale účinná přísada podporující fotosyntézu. Díky tomu se plody zvětšují rychleji.

Dostupnost základních živin je přitom samozřejmě zásadní. Proto doporučujeme společně s CANNABOOST přidávat také PK 13/14 v souladu s dávkovacími tabulkami – pouze během krátkého období ve fázi květu. Extra porce fosforu a draslíku poskytuje dostatek stavebních látek, které rostlina stimulovaná přípravkem CANNABOOST dokáže efektivně využít pro tvorby překypujících květenství.

Lepší dozrávání a silná imunita

CANNABOOST obsahuje květové stimulátory pro bujné dozrávání do plného potenciálu. Rostlinné regulátory přitom ovlivňují energii a imunitu rostliny. Pouze zdravá, vitální rostlina se umí bránit patogenům a škůdcům. Kdykoliv jsou rostliny oslabené, problémy a nemoci číhají za dveřmi, aby zasáhly vaši vytouženou úrodu.

Intenzivní vůně a chuť

CANNABOOST vám zaručí nejen vyšší výnos, ale také výjimečnou vůni a chuť. Dobrá úroda přece už není jen o kvantitě. Kvalita a chuť hrají stále důležitější roli.

Posílení metabolismu a fotosyntézy (a tedy i vývoje rostliny) umožní vyšší produkci cukrů a zvýší koncentraci vonných terpenů. A to je zkrátka v konečné úrodě dobře poznat!

Tímto produktem opět reprezentujeme naše motto:
Quality proves itself! / Kvalita mluví sama za sebe!

 

Jak používat CANNABOOST Accelerator

  • Láhev před použitím protřepejte
  • Použijte ředění 1:500 (20 ml na 10 litrů vody) od chvíle, kdy se začnou objevovat květy
  • Pro maximální tvorbu květů můžete použít ředění 1:250 (40 ml na 10 litrů vody)
  • Nemíchejte CANNABOOST s produkty, které obsahují peroxid vodíku (H202)
  • Spotřebujte namíchaný roztok do 4 dnů
  • CANNABOOST lze použít pro ruční zalévání, kapénkovou závlahu, nebo jako listovou výživu
  • CANNABOOST funguje nejlépe spolu s produkty CANNA, ale můžete jej použít i s jinými hnojivy

Skladování, bezpečnost a další informace

  • Skladujte v uzavřeném obalu v temnu a chraňte před mrazem
  • Uchovávejte mimo dosah dětí
  • Láhev je vyrobena z polyethylenu (neobsahuje PVC ani kadmium) a je recyklovatelná