CANNA PK 13/14

Kód: 1229/250
Neohodnoceno
Značka: CANNA
od 189 Kč

Zvolte variantu

CANNA PK 13/14 je vhodné pro všechna pěstební média a používá se pouze v rozmezí jednoho týdne. Vystihněte ten pravý moment a radujte se z ohromujících výsledků!

Detailní informace

objem: 250 ml
| 1229/250
189 Kč
objem: 500 ml
| 1229/500
279 Kč
objem: 1 l
| 1229/1 L
399 Kč
objem: 5 l
| 1229/5 L
1 499 Kč
objem: 10 l
| 1229/10
2 749 Kč

Detailní popis produktu

Toužíte po ještě mohutnějších květech a plodech? CANNA PK 13/14 je to, co hledáte. Jde o mix vysoce kvalitních minerálů pro intenzivní podporu květů.

CANNA PK 13/14 je vhodné pro všechna pěstební média a používá se pouze v rozmezí jednoho týdne. Vystihněte ten pravý moment a radujte se z ohromujících výsledků!

Koncentrované prvky pro podporu kvetení

CANNA PK 13/14 je vysoce koncentrovaný roztok fosforu a draslíku, která se používá v květové fázi rostlin. Oba tyto prvky hrají při kvetení a tvorbě plodů zásadní roli! Díky speciálnímu výrobnímu procesu jsme schopni kombinovat čistý fosfor a draslík v opravdu vysokých koncentracích. Proto mohou rostliny využít PK 13/14 přímo a okamžitě.

Fosfor (P) je makroživina nutná pro všechny rostliny. Hraje klíčovou roli v metabolismu a přenosu energie. Během kvetení je fosforu potřeba více než jindy, protože mimo jiné posiluje tvorbu buněk v květenstvích.

Draslík (K) je další makroživina. Nachází se napříč celou rostlinou a je nezbytný pro celou řadu procesů. Nepostradatelný je pro transport vody, živin a podílí se na celkové kvalitě a pevnosti rostliny. Kromě toho řídí další procesy – draslík umožňuje rostlině produkovat dostatek cukrů během kvetení. Bez cukrů se květy nemohou vyvíjet.

Správné načasování je klíčové

V životním cyklu rostliny nastane období silně zvýšené potřeby fosforu a draslíku – to je právě vrcholná fáze květu a tvorby plodů. Pokud v tuto chvíli aplikujete CANNA PK 13/14, uspokojíte zvýšené nároky rostliny a pomůžete květům k maximálnímu rozvoji.

CANNA PK 13/14 se aplikuje v krátkém období kolem 3. týdne před sklizní. Toto načasování vychází z pečlivého výzkumu a platí pouze když používáte i základní hnojiva značky CANNA. Jednotlivé produkty jsou navzájem vyladěné a fungují ve společné synergii. Proto nedoporučujeme kombinovat hnojiva různých značek!

Dokonalá kombinace s CANNABOOST Accelerator

Pokud chcete efekt CANNA PK ještě umocnit, používejte také stimulátor CANNABOOST Accelerator. Ten stimuluje a urychluje metabolismus rostlin, které pak s dostatkem fosforu a draslíku mohou projevit svůj plný potenciál. Z výsledné úrody budete nadšení!

Pro všechna pěstební média a systémy

S CANNA PK 13/14 nezáleží, jestli pěstujete v zemině, kokosu nebo hydroponicky. Lze jej použít u recirkulačních i run-to-waste systémů.

CANNA PK 13/14 je vhodné pro indoor i outdoor pěstování.

Jak používat CANNA PK 13/14

  • láhev před použitím protřepejte
  • použijte ředění 1:666 (15 ml na 10 litrů vody)
  • aplikujte 3 týdny před sklizní pouze po dobu 3-6 dní
  • lze namíchat do jednorázové zálivky, nebo do vaší nádoby s živným roztokem
  • pro maximální výsledky doporučujeme používat s hnojivy CANNA a CANNABOOST Accelerator

Skladování, bezpečnost a další informace

  • skladujte v uzavřeném obalu v temnu a chraňte před mrazem
  • uchovávejte mimo dosah dětí
  • láhev je vyrobena z polyethylenu (neobsahuje PVC ani kadmium) a je recyklovatelná
  • přehnojení má negativní vliv na pěstební substrát a zdraví rostlin

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení