CANNA PK 13/14

Kód: 1229/250
Neohodnoceno
Značka: CANNA
od 199 Kč

Zvolte variantu

CANNA PK 13/14 je vhodné pro všechna pěstební média a používá se pouze v rozmezí jednoho týdne. Vystihněte ten pravý moment a radujte se z ohromujících výsledků!

Detailní informace

objem: 250 ml
| 1229/250
199 Kč
objem: 500 ml
| 1229/500
289 Kč
objem: 1 l
| 1229/1 L
419 Kč
objem: 5 l
| 1229/5 L
1 559 Kč

Detailní popis produktu

Toužíte po ještě mohutnějších květech a plodech? CANNA PK 13/14 je to, co hledáte. Jde o mix vysoce kvalitních minerálů pro intenzivní podporu květů.

CANNA PK 13/14 je vhodné pro všechna pěstební média a používá se pouze v rozmezí jednoho týdne. Vystihněte ten pravý moment a radujte se z ohromujících výsledků!

Koncentrované prvky pro podporu kvetení

CANNA PK 13/14 je vysoce koncentrovaný roztok fosforu a draslíku, která se používá v květové fázi rostlin. Oba tyto prvky hrají při kvetení a tvorbě plodů zásadní roli! Díky speciálnímu výrobnímu procesu jsme schopni kombinovat čistý fosfor a draslík v opravdu vysokých koncentracích. Proto mohou rostliny využít PK 13/14 přímo a okamžitě.

Fosfor (P) je makroživina nutná pro všechny rostliny. Hraje klíčovou roli v metabolismu a přenosu energie. Během kvetení je fosforu potřeba více než jindy, protože mimo jiné posiluje tvorbu buněk v květenstvích.

Draslík (K) je další makroživina. Nachází se napříč celou rostlinou a je nezbytný pro celou řadu procesů. Nepostradatelný je pro transport vody, živin a podílí se na celkové kvalitě a pevnosti rostliny. Kromě toho řídí další procesy – draslík umožňuje rostlině produkovat dostatek cukrů během kvetení. Bez cukrů se květy nemohou vyvíjet.

Správné načasování je klíčové

V životním cyklu rostliny nastane období silně zvýšené potřeby fosforu a draslíku – to je právě vrcholná fáze květu a tvorby plodů. Pokud v tuto chvíli aplikujete CANNA PK 13/14, uspokojíte zvýšené nároky rostliny a pomůžete květům k maximálnímu rozvoji.

CANNA PK 13/14 se aplikuje v krátkém období kolem 3. týdne před sklizní. Toto načasování vychází z pečlivého výzkumu a platí pouze když používáte i základní hnojiva značky CANNA. Jednotlivé produkty jsou navzájem vyladěné a fungují ve společné synergii. Proto nedoporučujeme kombinovat hnojiva různých značek!

Dokonalá kombinace s CANNABOOST Accelerator

Pokud chcete efekt CANNA PK ještě umocnit, používejte také stimulátor CANNABOOST Accelerator. Ten stimuluje a urychluje metabolismus rostlin, které pak s dostatkem fosforu a draslíku mohou projevit svůj plný potenciál. Z výsledné úrody budete nadšení!

Pro všechna pěstební média a systémy

S CANNA PK 13/14 nezáleží, jestli pěstujete v zemině, kokosu nebo hydroponicky. Lze jej použít u recirkulačních i run-to-waste systémů.

CANNA PK 13/14 je vhodné pro indoor i outdoor pěstování.

Jak používat CANNA PK 13/14

  • láhev před použitím protřepejte
  • použijte ředění 1:666 (15 ml na 10 litrů vody)
  • aplikujte 3 týdny před sklizní pouze po dobu 3-6 dní
  • lze namíchat do jednorázové zálivky, nebo do vaší nádoby s živným roztokem
  • pro maximální výsledky doporučujeme používat s hnojivy CANNA a CANNABOOST Accelerator

Skladování, bezpečnost a další informace

  • skladujte v uzavřeném obalu v temnu a chraňte před mrazem
  • uchovávejte mimo dosah dětí
  • láhev je vyrobena z polyethylenu (neobsahuje PVC ani kadmium) a je recyklovatelná
  • přehnojení má negativní vliv na pěstební substrát a zdraví rostlin